Якщо Ви хочете врятувати життя, стати героями для хворих Київської області– можемо запропонувати проведення Дня донора на своєму підприємстві, офісі та здачу донорської крові на місці.

Шо потрібно, щоб здати донорську кров на підприємстві:

  1. Провести опитування серед колег- бажаючих стати донорами, в залежності від потенційної кількості донорів формується склад виїзної бригади. Якщо у Вас є філіали або друзі-однодумці, які розташовані недалеко від основного підприємства, то ми можемо своїм транспортом забезпечувати доставку донорів на здачу крові і відвозити назад.
  2. Написати нам лист на адресою:
  3. Комунальне некомерційне підприємство Київської обласної ради “Київський обласний центр служби крові” б-р Олександрійський 171, м.Біла Церква, 09119 або скористатися електронною адресою kockrovi@ukr.net. Розглянувши листа, мизможемо провести планування Дня донора, навчальних заходів та призначаєтьсявідповідальний лікар за організацію з нашої сторони.
  4. Обговорити та узгодити день та умови проведення з відповідальним за організацію проведення Дня донора.
  5. Якщо працівники Вашої організації хотіли б більше знати про донорство, умови здачі донорської крові, протипоказання до здійснення донорської функції – ми з радістю розповімо про це.
  6. Отримати додаткову інформацію можна за телефонами:

+38 045 63 45 102        +38 098 639 30 76       +38 063 532 78 86

Умови для нашої виїзної бригади:

  • Потрібно 2-3 місця для паркування машин виїзної бригади.
  • Повинно бути просторе, світле приміщення (велика зала або не менше трьох кімнат, одна з яких площею мінімум 20м²), бажано приміщення сфотографувати та надіслати нам для планування розміщення бригади.
  • Потрібні столи та стільці, кількість яких залежить від складу виїзної бригади.